ÜYELİK BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ

www.zeynonundukkani.com üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler, ZEYNONUN DUKKANI tarafından 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

www.zeynonundukkani.com bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. 

Neden 3D Secure Sistemini Kullanmalıyım?

3D Secure sistemi kredi kartı alışverişlerinde olmazsa olmazlardan birisi haline gelmiştir. Bu sistemin benzeri pos makinelerinde kullanılan Chip& Pin uygulamasına benzer bir yöntemle çalışmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz başkalarının elinde olsa bile şifrenizi sadece siz bildiğiniz için bu alışveriş kesinlikle onaylanmayacaktır. Yani hesabınızdan para çekilmeyecektir. Böylelikle kredi kartı sahteciliğinin önüne geçilmiş olunacaktır. www.zeynonundukkani.com olarak ta bizim hedefimiz 3D secure sistem alt yapımızı en iyi şekilde kullanmak ve sanal pos uygulamasının güvenliğini sağlamaktır.

3D Secure Sisteminin Güvenliği?

Alışveriş sırasında müşterinin kendi kredi kartını kullandığını teyit etmek amaçlı kullanılan bir sistemdir. Şifrenizi sadece siz bildiğiniz için alışverişi de sadece siz yapabilirsiniz. Bu nedenle şifrenizi kimse ile paylaşmayınız.

KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ

Zeynonun Dükkanı, alışveriş sitelerimizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır.Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır. İşlemler sürecine girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki şey vardır. Bunlardan biri tarayıcınızın en alt satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Bu güvenli bir internet sayfasında olduğunuzu gösterir ve her türlü bilgileriniz şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitelerimizden bağımsız olarak 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur. Online olarak kredi kartı ile verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin güvenilirliği zeynonundukkani.com tarafından Kredi Kartları Sahtekarlığı 'na karşı denetlenmektedir. Bu yüzden, alışveriş sitelerimizden ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal ve adres/telefon bilgilerinin doğruluğunun onaylanması gereklidir. Bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşteri ile veya ilgili banka ile irtibata geçilmektedir. SSL sertifikalı online alışveriş Sitemiz, Türkiye'nin en yaygın online ödeme altyapılarına sahip Garanti e-ticaret Ortak Ödeme Sayfası kullanmaktadır.

Bilgi hattı veya müşteri hizmetleri servisi bulunan ve açık adres ve telefon bilgilerinin belirtildiği İnternet alışveriş siteleri günümüzde daha fazla tercih edilmektedir. Bu sayede aklınıza takılan bütün konular hakkında detaylı bilgi alabilir, online alışveriş hizmeti sağlayan firmanın güvenirliği konusunda daha sağlıklı bilgi edinebilirsiniz.

 

E-POSTA GÜVENLİĞİ

Sitemiz Müşteri Hizmetleri’ne, herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. zeynonundukkani.com’dan e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.

© 2019. All Rights Reserved ZEYNONUN DUKKANI

 

Çerez ("Cookie") Politikası​